Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Hanácké hode

Stálo nám to za to?

Bratr a Sestra

Zábava

Hanácké hode

Obrázek epizody Hanácké hode
Play

Poslechněte si podcast

15. 9. 2021

49 min

Už dávno jsou ty časy pryč, kdy dvacetikoruna, vtisknutá do dlaně, vystačila na celý den na kolotočích. Dneska je částka potřebná k užití si této zábavy o něco vyšší, ale o kolik? Na to se podívá Bratr se Sestrou. Připravili si pro vás malého průvodce utrácením na hodech. Jestli Prostějovské hanácké slavnosti stáli za, se dozvíte skoro na korunu přesně.

Popis podcastu

Jsme Bratr a Sestra z Moravy a bavíme se v podcastu o tom, co jsme v životě prožili a jestli nám to stálo za to! Pokud se chcete zasmát, zavzpomínat na dětství, či slyšet až jaké hrůzy jsou děti schopné vykutit, neváhejte se k nám připojit a zaposlechnout se. Ideální k vaření, dlouhým cestám autem, procházkám, či jiné relaxační činnosti. Pokud nám chcete poslat vaše příběhy do posluchačských Pindů Gryndů tak nám je pošlete na náš email: stalonamtozato@gmail.com Najdete nas na Spotify, iTunes a SoundCloudu. Do naší komunity se můžete zapojit na Instagramu, kde jsme v porovnání aktivní nejvíce, nebo na Facebooku. Těšíme se na slyšenou! :)