Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Hanácké hode

Stálo nám to za to?

Bratr a Sestra

Zábava

Hanácké hode

Obrázek epizody Hanácké hode

Poslechněte si podcast

15. 9. 2021

49 min

O epizodě podcastu

Už dávno jsou ty časy pryč, kdy dvacetikoruna, vtisknutá do dlaně, vystačila na celý den na kolotočích. Dneska je částka potřebná k užití si této zábavy o něco vyšší, ale o kolik? Na to se podívá Bratr se Sestrou. Připravili si pro vás malého průvodce utrácením na hodech. Jestli Prostějovské hanácké slavnosti stáli za, se dozvíte skoro na korunu přesně.
Už dávno jsou ty časy pryč, kdy dvacetikoruna, vtisknutá do dlaně, vystačila na celý den na kolotočích. Dneska je částka potřebná k užití si této zábavy o něco vyšší, ale o kolik? Na to se podívá Bratr se Sestrou. Připravili si pro vás malého průvodce utrácením na hodech. Jestli Prostějovské hanácké slavnosti stáli za, se dozvíte skoro na korunu přesně. ?Spojte se s námi: DISCORD: discord.gg/ZwhAavhPB7 INSTAGRAM: www.instagram.com/stalonamtozato/?hl=en FACEBOOK: www.facebook.com/stalonamtozato/ EMAIL: (pro vaše příběhy do Pindů Gryndů a jiné dotazy) stalonamtozato@gmail.com -------------------------------------------------------------------------------- ☕PODPOŘTE SESTRU (kupte jí kafe) https://www.buymeacoffee.com/narakafe