Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody „Dal bych si kuřecí závitek“

Stálo nám to za to?

Bratr a Sestra

Zábava

„Dal bych si kuřecí závitek“

Obrázek epizody „Dal bych si kuřecí závitek“

Poslechněte si podcast

10. 3. 2021

43 min

O epizodě podcastu

A je to tady! Bratr a Sestra jsou zavření doma. Jako zbytek Češka si i naši sourozenci musí najít zábavu bez návštěv blízkých, či rodiny. Aby si vynahradili tuto sociální ztrátu, rozhodli se v této epizodě zavzpomínat na legendární rodinné proslovy, hlášky a absurdní události. Možná vám nepřijdou vtipné, ale vězte, že v težké době stojí za to zasmát se i obyčejným věcem.
A je to tady! Bratr a Sestra jsou zavření doma. Jako zbytek Češka si i naši sourozenci musí najít zábavu bez návštěv blízkých, či rodiny. Aby si vynahradili tuto sociální ztrátu, rozhodli se v této epizodě zavzpomínat na legendární rodinné proslovy, hlášky a absurdní události. Možná vám nepřijdou vtipné, ale vězte, že v težké době stojí za to zasmát se i obyčejným věcem. Tudíž je na dnešní ikonce vyobrazen portrét našich rodičů. Myslíte, že jsme si podobní? Bratr jistě nosí Tatínkův nos a Sestra má zase Maminčin. Něco by se našlo. Co myslíte? Ozvěte se nám na discordu :) ?Spojte se s námi: DISCORD: discord.gg/ZwhAavhPB7 INSTAGRAM: www.instagram.com/stalonamtozato/?hl=en FACEBOOK: www.facebook.com/stalonamtozato/ EMAIL: (pro vaše příběhy do Pindů Gryndů a jiné dotazy) stalonamtozato@gmail.com -------------------------------------------------------------------------------- ☕PODPOŘTE SESTRU (kupte jí kafe) https://www.buymeacoffee.com/narakafe