Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Čtyři kameny

Stálo nám to za to?

Bratr a Sestra

Zábava

Čtyři kameny

Obrázek epizody Čtyři kameny

Poslechněte si podcast

24. 11. 2021

1 hod

Bratr a Sesta mají rádí vyprávění a hrání her na hrdiny. Proto se rozhodli, vytvořit si vlastní sourozenecký dračák. V tomto díle uslyšíte návrhy na svět kde se hra bude odehrávat a také základy pravidel podle který se bude hrát. Bude jejich brejnstormování stát zato? A může ze všech těch nápadů vznikout hra, kterou budou oba chtít hrát?

Popis podcastu

Jsme Bratr a Sestra z Moravy a bavíme se v podcastu o tom, co jsme v životě prožili a jestli nám to stálo za to! Pokud se chcete zasmát, zavzpomínat na dětství, či slyšet až jaké hrůzy jsou děti schopné vykutit, neváhejte se k nám připojit a zaposlechnout se. Ideální k vaření, dlouhým cestám autem, procházkám, či jiné relaxační činnosti. Pokud nám chcete poslat vaše příběhy do posluchačských Pindů Gryndů tak nám je pošlete na náš email: stalonamtozato@gmail.com Najdete nas na Spotify, iTunes a SoundCloudu. Do naší komunity se můžete zapojit na Instagramu, kde jsme v porovnání aktivní nejvíce, nebo na Facebooku. Těšíme se na slyšenou! :)