Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Štafeta: Hlavu vzhůru, chlap(c)i! Pasti na muže (3): Sebeklam

Štafeta

Rádio 7 CZ (TWR)

Společnost

Štafeta: Hlavu vzhůru, chlap(c)i! Pasti na muže (3): Sebeklam

Obrázek epizody Štafeta: Hlavu vzhůru, chlap(c)i! Pasti na muže (3): Sebeklam
Play

Poslechněte si podcast

14. 10. 2021

25 min

Sebeklam je maska, které důvěřujeme a velice záleží na tom, jsme-li ochotní přijímat zpětnou vazbu svého okolí. Často je za tím strach z toho, co si myslí okolí. Sebeklamu nejčastěji podléhají lidé s nízkým anebo naopak velmi vysokým sebevědomím. Bezpečné prostředí je tam, kde mohu být sám za sebe a odhodit všechny ty masky. Host: Milena Mikulková, Stanislav Kocourek, Martin Bušina

Popis podcastu

Je zbytečné objevovat už jednou (či mnohokrát) objevené. Mnohem jednodušší je předat to poznané dál – jako štafetový kolík. Právě o to usiluje i podcast Štafeta. V prvním roce (školní rok 2019/2020) jeho fungování byli hosty manželé Petr a Magda Mečkovští a řeč byla především o výchově a rodinných vztazích; hostitelkami byly Kateřina Hodecová a Dana Kenningová. Druhý ročník podcastu (školní rok 2020/2021) přivedl k mikrofonu Renátu Žemličkovou a jejího hosta, vztahovou poradkyni Milenu Mikulkovou. Jednotlivá setkání se dotýkají těch nejzákladnějších otázek vztahů a nabízejí především praktické kroky, které mohou vést ke změně.