Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Štafeta

Rádio 7 CZ (TWR)

Společnost

Štafeta: Hlavu (mírně) vzhůru, ženy!: Žena ženě andělem

Play

Poslechněte si podcast

22. 7. 2021

26 min

Druzí lidé jsou nám dáni jako zrcadlo - vidíme na nich, jak skutečně "vypadáme", tedy jak působí naše chování a slova. Je to pravdivé zrcadlo, zároveň je ale důležité mít několik úhlů pohledu, tedy nespěchat, protože až když nespěcháme, můžeme sami sebe skutečně poznat. Právě spěch a nároky druhých, kterým se nepromyšleně podřídíme, působí, že ženy ztrácí svou vnitřní křehkost a něhu. Více v rozhovoru Renáty Žemličkové se vztahovou poradkyná Milenou Mikulkovou. Host: Milena Mikulková

Popis podcastu

Je zbytečné objevovat už jednou (či mnohokrát) objevené. Mnohem jednodušší je předat to poznané dál – jako štafetový kolík. Právě o to usiluje i podcast Štafeta. V prvním roce (školní rok 2019/2020) jeho fungování byli hosty manželé Petr a Magda Mečkovští a řeč byla především o výchově a rodinných vztazích; hostitelkami byly Kateřina Hodecová a Dana Kenningová. Druhý ročník podcastu (školní rok 2020/2021) přivedl k mikrofonu Renátu Žemličkovou a jejího hosta, vztahovou poradkyni Milenu Mikulkovou. Jednotlivá setkání se dotýkají těch nejzákladnějších otázek vztahů a nabízejí především praktické kroky, které mohou vést ke změně.