Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Bonus: rivalita fanoušků Zlína a Slovácka

Stadiony

Český rozhlas

Sport

Bonus: rivalita fanoušků Zlína a Slovácka

Obrázek epizody Bonus: rivalita fanoušků Zlína a Slovácka

Poslechněte si podcast

29. 12. 2021

4 min

O epizodě podcastu

Fanoušci Zlína a Slovácka popisují vzájemnou rivalitu jejich klubů. Pro zlínského Aleše Skybu je vítězství v derby se Slováckem důležitější než aktuální umístění v ligové tabulce. Petr Zapletal, který je spoluautor unikátní knihy Dáme góla, dáme, vnímá rivalitu svého Slovácka se Zlínem od dob úplatkářské aféry a s tím související velké nevraživosti zlínských fanoušků.
Fanoušci Zlína a Slovácka popisují vzájemnou rivalitu jejich klubů. Pro zlínského Aleše Skybu je vítězství v derby se Slováckem důležitější než aktuální umístění v ligové tabulce. Petr Zapletal, který je spoluautor knihy Dáme góla, dáme, vnímá rivalitu svého Slovácka se Zlínem od dob úplatkářské aféry a s tím související velké nevraživosti zlínských fanoušků.

Všechny díly podcastu Stadiony můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.