Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Restart! Co jsme zkusili z knihy Restart a jak jsme (ne)uspěli

Společně na dálku

DenisaDrbohlavováMartinRosulek

Byznys

Restart! Co jsme zkusili z knihy Restart a jak jsme (ne)uspěli

Obrázek epizody Restart! Co jsme zkusili z knihy Restart a jak jsme (ne)uspěli

Poslechněte si podcast

13. 10. 2019

36 min

Recenze knihy Restart. Sdílíme, co se nám na knize líbí, co jsme zkusili použít ve vlastním podnikání a jak jsme úspěli či neuspěli.

Po přečtení knihy Restart jsme vyzkoušeli její metody v podnikání a sdílíme naše zkušenosti. Rádi čteme, vzděláváme se a experimentujeme s novými postupy. Zjistili jsme, že ne všechny rady jsou pro nás vhodné a uplatnitelné. Ne vždy souhlasíme s autorem. Je knížka vhodná pro vás? Poslechněte podcast a udělejte si vlastní názor.Rozebíráme vybrané kapitoly: Nebuď workoholik, Učení z chyb je přeceňované, Plánování je k ničemu, Zákazník nemá vždycky pravdu, Dělejte to jako drogoví dealeři.

Kniha Restart: Podnikatelský minimalismus od autorů Jason Fried, David Heinemeier Hansson je bestsellerem a můžeme ji doporučit každému, kdo chce v dnešní době podnikat. Kniha je čtivá, lehce stravitelná a srozumitelná i pro začínající volnonožce a podnikatele.