Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Recenze knihy Ukaž co děláš od Austina Kleona

Společně na dálku

DenisaDrbohlavováMartinRosulek

Byznys

Recenze knihy Ukaž co děláš od Austina Kleona

Obrázek epizody Recenze knihy Ukaž co děláš od Austina Kleona

Poslechněte si podcast

14. 10. 2019

24 min

Netradiční recenze knihy Ukaž co děláš (autor Austin Kleon). Martin Rosulek a Denisa Drbohlavová sdílí své dojmy z knihy, v čem kniha může pomoci online podnikatelům, začínajícím freelancerům i digitálním nomádům, ať už na volné noze či v rámci pracovního úvazku.

Přibližujeme myšlenky z knihy na konkrétních příkladech především v oblasti sociálních médií Instagramu a Facebooku. Metoda Ukaž co děláš lze vhodně aplikovat právě pro vystupování na social kanálech.  Zdůrazňujeme potřebu prezentovat se v online prostoru, ideálně mít vlastní webovou stránku či blog.

Každý z nás nějak začíná, webová stránka ani jakákoli vaše práce nemusí být ze začátku perfektní a bez chyb. Hlavní je začít a odstartovat.

Austin Kleon v knize Ukaž co děláš zdůrazňuje: Sdílej svůj příbeh. Seznam lidi s tím co děláš. A dělej to upřímně, s láskou a nadšením. Ne na efekt. Lidi to poznají a ocení. Podávej denní hlášení, a Nebuď lidský spam.

Jednou z našich nejoblíbenějších vět z knihy je: Stačí vytrvat a sdílet každý den něco malého.  Doufáme, že sdílení recenze knihy Ukaž co děláš Ti pomůže na Tvé vlastní cestě k vysněnému životnímu stylu.

Popis podcastu

Naším společným cílem je cestovat, pracovat na dálku a žít život svých snů. Toužíme po svobodě, jsme na volné noze a chceme realizovat podnikatelské projekty. Internet je naším druhým domovem, který ale nikdy nenahradí ten skutečný offline svět. Sdílíme zkušenosti s životním stylem digitálních nomádů, miléniálů a kreativců.