Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Jasná vize

Společně na dálku

DenisaDrbohlavováMartinRosulek

Byznys

Jasná vize

Obrázek epizody Jasná vize

Poslechněte si podcast

25. 3. 2020

19 min

Je důležitá vize a jak si vizi stanovit? Sdílíme myšlenky a naše zkušenosti se stanovováním si vize, jak moc s ní pracovat v rámci podnikání, práce na dálku i v osobní životě.

Mít vlastní vizi se může zdát jako něco, co už máme dávno vyřešené. Pokud se ale zamyslíme, zjistíme že tomu tak úplně není. Vytvořit si vlastní vizi a pustit fantazii ven je někdy těžké. V tomto díle s tebou sdílíme právě naše postupy jak s vlastní vizí postupujeme při práci na dálku, podnikání a plnění vlastních snů.

Výběr nejlepších livestreamů najdeš v rámci podcastu Společně na dálku, skoč na http://spolecnenadalku.cz/

Popis podcastu

Naším společným cílem je cestovat, pracovat na dálku a žít život svých snů. Toužíme po svobodě, jsme na volné noze a chceme realizovat podnikatelské projekty. Internet je naším druhým domovem, který ale nikdy nenahradí ten skutečný offline svět. Sdílíme zkušenosti s životním stylem digitálních nomádů, miléniálů a kreativců.