Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jasná vize

Společně na dálku

DenisaDrbohlavováMartinRosulek

Byznys

Jasná vize

Obrázek epizody Jasná vize

Poslechněte si podcast

25. 3. 2020

19 min

Je důležitá vize a jak si vizi stanovit? Sdílíme myšlenky a naše zkušenosti se stanovováním si vize, jak moc s ní pracovat v rámci podnikání, práce na dálku i v osobní životě.

Mít vlastní vizi se může zdát jako něco, co už máme dávno vyřešené. Pokud se ale zamyslíme, zjistíme že tomu tak úplně není. Vytvořit si vlastní vizi a pustit fantazii ven je někdy těžké. V tomto díle s tebou sdílíme právě naše postupy jak s vlastní vizí postupujeme při práci na dálku, podnikání a plnění vlastních snů.

Výběr nejlepších livestreamů najdeš v rámci podcastu Společně na dálku, skoč nahttp://spolecnenadalku.cz/

Popis podcastu

Naším společným cílem je cestovat, pracovat na dálku a žít život svých snů. Toužíme po svobodě, jsme na volné noze a chceme realizovat podnikatelské projekty. Internet je naším druhým domovem, který ale nikdy nenahradí ten skutečný offline svět. Sdílíme zkušenosti s životním stylem digitálních nomádů, miléniálů a kreativců.