Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Společně na dálku

DenisaDrbohlavováMartinRosulek

Byznys

Jak tvořit obsah pro vlastní projekt, web anebo značku

Play

Poslechněte si podcast

19. 4. 2020

40 min

V této podcast epizodě se pobavíme o možnostech publikace našeho vlastního obsahu pro náš projekt, web či brand (značku).

Jako digitální nomádi nebo podnikatelé, musíme uvažovat o tom, co publikujeme a co tvoříme kolem našeho jména. Můžeme mít pocit, že "ta správná" tvorba obsahu je stejná, kterou dělají ostatní. A to si myslíme, že je špatně.

Obsah je velmi široké téma, a každý si v něm může najít to svoje. Někomu stačí publikace příspěvků na sociální sítě, někdo se zaměří na tvorbu video obsahu a někdo rád píše.

Proto jsme se rozhodli vám ukázat, jak s obsahem pracujeme my a co vlastně publikujeme ven v souvislosti s tím co děláme.

Denisa Drbohlavová

Martin Rosulek

Výběr nejlepších livestreamů najdeš v rámci podcastu Společně na dálku, skoč na http://spolecnenadalku.cz/

Popis podcastu

Naším společným cílem je cestovat, pracovat na dálku a žít život svých snů. Toužíme po svobodě, jsme na volné noze a chceme realizovat podnikatelské projekty. Internet je naším druhým domovem, který ale nikdy nenahradí ten skutečný offline svět. Sdílíme zkušenosti s životním stylem digitálních nomádů, miléniálů a kreativců.