Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Co můžeme využít z knihy 4 hodinový pracovní týden

Společně na dálku

DenisaDrbohlavováMartinRosulek

Byznys

Co můžeme využít z knihy 4 hodinový pracovní týden

Obrázek epizody Co můžeme využít z knihy 4 hodinový pracovní týden

Poslechněte si podcast

24. 7. 2019

23 min

4 hodinový pracovní týden je kniha od Tima Ferrisse, která se zabývá, jak se stát novým bohatým, vydělávat peníze chytře, online a ještě k tomu mít spoustu volného času. Zkrátka žít si svůj vysněný životní sen a mít pasivní příjem. V podcastu rozebereme knihu 4 hodinový pracovní týden po jednotlivých kapitolách a ke každé sdílíme své myšlenky a postřehy. Rozhodně knihu doporučujeme pro všechny digitální nomády, freelancery, kreativce na volné noze a začínající podnikatele. Současně je vhodná pro zaměstnance, kteří se chtějí osvobodit od práce z kanceláře. Mezikrokem pro ně může být např. práce z domova jeden nebo dva dny v týdnu a poté prodloužená dovolená, na které budou současně pracovat na dálku. Podnadpis knihy 4 hodinový pracovní týden zní: Nemarněte celé dny v práci, žijte kdekoli a staňte se „novým bohatým“. Jak na to? Prvním krokem je přehodnotit svůj současný životní styl v optice nově zamýšleného stylu života. Následně bychom měli eliminovat veškerou neproduktivní práci, která nás zbytečně zahlcuje a nepřináší nám žádný či jen minimální užitek. Pracovat chytře neznamená pracovat tvrdě. Jak vydělávat peníze? A získat pasivní příjem? Využívejte automatizaci (chytrý software) a delegování. Virtuální asistenti jsou řešením. Delegovat by se měly jen ty činnosti, které nelze eliminovat, zefektivnit či přímo automatizovat nějakým softwarem či online službou.

Popis podcastu

Naším společným cílem je cestovat, pracovat na dálku a žít život svých snů. Toužíme po svobodě, jsme na volné noze a chceme realizovat podnikatelské projekty. Internet je naším druhým domovem, který ale nikdy nenahradí ten skutečný offline svět. Sdílíme zkušenosti s životním stylem digitálních nomádů, miléniálů a kreativců.