Společně na dálku
DenisaDrbohlavováMartinRosulek
Byznys
Bucket list: Co dělat a jaký žít život, abychom pak nelitovali?
Poslechněte si podcast
27. 4. 2020
25 min
Co chceš stihnout před tím než umřeš? Každý máme omezený čas na této planetě. Už jsi zapřemýšlel o tom, čím chceš naplnit svůj život, abys pak nelitoval/a?
Jak vytvořit Bucket List a jak s ním správně pracovat? Jedná se o seznam přání, které chceme za svůj život naplnit, dosáhnout, dosáhnout, prožít,...).
Budeme sdílet řadu možností, jak lze Bucket list vytvořit, jaké techniky použít, abychom sepsali ty naše skutečná malá i velká přání.
Rozebereme také tzv. Impossible list, tedy seznam těch neuskutečnitelných přání. K čemu slouží a jak osvobodit mysl tak, abychom uvolnili veškeré předsudky a oddali se tomu, co chce naše srdce?
Motivační téma, které má v sobě praktické části, díky kterým si budeme moci svůj vlastní Bucket list sepsat, aktualizovat a lépe nasměrovat své další dny, aby se nám přání začaly skutečně plnit.