Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Bucket list: Co dělat a jaký žít život, abychom pak nelitovali?

Společně na dálku

DenisaDrbohlavováMartinRosulek

Byznys

Bucket list: Co dělat a jaký žít život, abychom pak nelitovali?

Obrázek epizody Bucket list: Co dělat a jaký žít život, abychom pak nelitovali?

Poslechněte si podcast

27. 4. 2020

25 min

Co chceš stihnout před tím než umřeš? Každý máme omezený čas na této planetě. Už jsi zapřemýšlel o tom, čím chceš naplnit svůj život, abys pak nelitoval/a?

Jak vytvořit Bucket List a jak s ním správně pracovat? Jedná se o seznam přání, které chceme za svůj život naplnit, dosáhnout, dosáhnout, prožít,...).

Budeme sdílet řadu možností, jak lze Bucket list vytvořit, jaké techniky použít, abychom sepsali ty naše skutečná malá i velká přání.

Rozebereme také tzv. Impossible list, tedy seznam těch neuskutečnitelných přání. K čemu slouží a jak osvobodit mysl tak, abychom uvolnili veškeré předsudky a oddali se tomu, co chce naše srdce?

Motivační téma, které má v sobě praktické části, díky kterým si budeme moci svůj vlastní Bucket list sepsat, aktualizovat a lépe nasměrovat své další dny, aby se nám přání začaly skutečně plnit.

Popis podcastu

Naším společným cílem je cestovat, pracovat na dálku a žít život svých snů. Toužíme po svobodě, jsme na volné noze a chceme realizovat podnikatelské projekty. Internet je naším druhým domovem, který ale nikdy nenahradí ten skutečný offline svět. Sdílíme zkušenosti s životním stylem digitálních nomádů, miléniálů a kreativců.