Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Václav Bartuška: Strašná zkušenost byla, když jsem procházel svazky StB, kde děti udávaly své rodiče (7. díl)

Speciál Radiožurnálu

Český rozhlas

Zpravodajství

Václav Bartuška: Strašná zkušenost byla, když jsem procházel svazky StB, kde děti udávaly své rodiče (7. díl)

Obrázek epizody Václav Bartuška: Strašná zkušenost byla, když jsem procházel svazky StB, kde děti udávaly své rodiče (7. díl)

Poslechněte si podcast

11. 11. 2019

9 min

Je dobré si čas od času připomínat, jak nesamozřejmé je to, co dnes máme. Zajistit, že v červnu roku 1990 budou svobodné volby, to byla úžasná škola života. Měli jsme pravdu, když jsme si v roce 1989 říkali, že cesta bude dlouhá. Na druhou stranu myslím, že jsme dokázali mnohem víc, než jsme si tehdy byli schopni představit. Posledních 30 let bylo nejšťastnějším obdobím v historii této země, říká zvláštní velvyslanec pro otázky energetické bezpečnosti Václav Bartuška.

Popis podcastu

Speciální vysílání k různým událostem. Komplexní pohled na aktuální témata, politické debaty i přenos přímo z místa dění.