Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Mikuláš Kroupa: Svoboda není o penězích, ale o tom, že jsme sami sobě pány a podřizujeme se pouze voleným zástupcům (16. díl)

Speciál Radiožurnálu

Český rozhlas

Zpravodajství

Mikuláš Kroupa: Svoboda není o penězích, ale o tom, že jsme sami sobě pány a podřizujeme se pouze voleným zástupcům (16. díl)

Obrázek epizody Mikuláš Kroupa: Svoboda není o penězích, ale o tom, že jsme sami sobě pány a podřizujeme se pouze voleným zástupcům (16. díl)

Poslechněte si podcast

11. 11. 2019

10 min

Rodiče nás od toho drželi dál. Často se dost srdceryvně loučili, táta si strkal kartáček na zuby a peníze do boty, protože ho den před shromážděním sebrali, odvezli pryč a on se bez peněz musel dostávat domů. Blahobyt není možný bez svobody. Co se stalo v roce 1989 byla nabídka, jak s těmi možnostmi naložíme. Paměť národa je kontinuální a je na každém z nás, jak naplní svůj život a jestli jeho příběh bude její součástí, říká zakladatel organizace Post Bellum Mikuláš Kroupa.

Popis podcastu

Speciální vysílání k různým událostem. Komplexní pohled na aktuální témata, politické debaty i přenos přímo z místa dění.