Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Slovo má...

Petr Schwank

Byznys

Marek Grufík: Placené poradenství je ve finále výhodnější než to zdarma

Obrázek epizody Marek Grufík: Placené poradenství je ve finále výhodnější než to zdarma

Poslechněte si podcast

13. 5. 2022

25 min

Kde se vzal nápad pustit se do financí? Mají lidé správně spravované finance? Jak správně vysvětlovat koncept placeného poradenství? Proč levnější pojistky nejsou vždy ty nejlepší? Jaké výzvy vnímá v oblasti finančního poradenství?

Marek Grufík se od roku 2011 věnuje finančnímu poradenství. Před devíti lety pak založil svou vlastní poradenskou kancelář Grufík & partneři, která se zaměřuje především na placené finanční poradenství.

Popis podcastu

Slovo má je podcast o inspiraci. Každý týden si Petr Schwank zve na rozhovor přední české osobnosti z byznysu i veřejného života a probírá s nimi jejich cestu. Častokrát zazní příběhy, které jinde neuslyšíte. Součástí podcastu jsou i segmenty a hry s hosty a samozřejmě do podoby pořadu významně promlouváte i vy, naši posluchači. Máte na hosty otázku? Položte ji na webu slovo-ma.cz. Nechte se inspirovat a příjemný poslech!