Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Lucie Balýová: V Česku není nikdo připravený na neúspěch

Slovo má...

Petr Schwank

Byznys

Lucie Balýová: V Česku není nikdo připravený na neúspěch

Obrázek epizody Lucie Balýová: V Česku není nikdo připravený na neúspěch

Poslechněte si podcast

29. 4. 2022

27 min

O epizodě podcastu

Může se česká firma prosadit na Amazonu? V čem mohou být market place jednodušší než e-shopová řešení? Jaké vnímá rozdíly mezi Českem a zahraničím? Co vše by měl reálně e-shop splňovat? Vyplatí se vůbec nechat zalistovat na Amazonu?

Lubomír Petráš je CEO a provozním ředitelem Czech Export Services. Má zkušenosti s prodejem zboží z různých zemí světa. Čtyři roky působil na pozici projektového manažera v e-commerce.
Komu nejčastěji Balýová uděluje své rady? Proč lidé neumí v Česku v podnikání „upadnout"? Je v Česku složité zažádat o insolvenci? Z jakého důvodu se věnuje zejména startupům? Proč je podle jejích slov důležitá finanční gramotnost?

Lucie Balýová je advokátka a insolvenční správkyně, která se zaměřuje na právo veřejných zakázek, insolvenční právo a je nadšencem v oblasti IT.