Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Slovo má...

Petr Schwank

Byznys

Jan Vorel: Lidé přišli na to, že on-line setkávání je výhodné

Obrázek epizody Jan Vorel: Lidé přišli na to, že on-line setkávání je výhodné

Poslechněte si podcast

6. 5. 2022

26 min

Jak srovnává v IT prostředí dobu před 20 lety a dnes? Co pro něj byla největší výzva v podnikání? K čemu slouží Webmeeting? V čem se liší Webmeeting od dalších platforem? Je složitá implementace Webmeetingu?

Jan Vorel je v byznysu posledních 20 let a celou svou kariéru v IT. Postupně začal vyvíjet vlastní aplikaci na on-line meetingy, nazvanou Webmeeting, která funguje posledních pět let. Skrze ni potom učí firmy pořádat nejenom klasické on-line konference, ale třeba i webináře. Právě ty jsou v současné době jeho velkým tématem.

Popis podcastu

Slovo má je podcast o inspiraci. Každý týden si Petr Schwank zve na rozhovor přední české osobnosti z byznysu i veřejného života a probírá s nimi jejich cestu. Častokrát zazní příběhy, které jinde neuslyšíte. Součástí podcastu jsou i segmenty a hry s hosty a samozřejmě do podoby pořadu významně promlouváte i vy, naši posluchači. Máte na hosty otázku? Položte ji na webu slovo-ma.cz. Nechte se inspirovat a příjemný poslech!