Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Slovo má...

Petr Schwank

Byznys

Barbora Brabcová: Podnikatel si musí práci sehnat, zaměstnanci si neuvědomují ten luxus, že ji mají

Obrázek epizody Barbora Brabcová: Podnikatel si musí práci sehnat, zaměstnanci si neuvědomují ten luxus, že ji mají

Poslechněte si podcast

6. 5. 2022

27 min

Co ji dovedlo k podnikání? Je v její oblasti podnikání nutné rychlé rozhodování? Jakou největší změnu vnímá od postu zaměstnance k postu podnikatele? V čem jí pomohl LinkedIn? Jak těžké pro ni je si udržet klienta?

Barbora Brabcová vede přes dva roky svou vlastní firmu Bebecon, která se věnuje především efektivitě nákupů ve společnostech, školí nákupčí, zavádí optimalizace procesů a definuje úspornou nákupní strategii.

Popis podcastu

Slovo má je podcast o inspiraci. Každý týden si Petr Schwank zve na rozhovor přední české osobnosti z byznysu i veřejného života a probírá s nimi jejich cestu. Častokrát zazní příběhy, které jinde neuslyšíte. Součástí podcastu jsou i segmenty a hry s hosty a samozřejmě do podoby pořadu významně promlouváte i vy, naši posluchači. Máte na hosty otázku? Položte ji na webu slovo-ma.cz. Nechte se inspirovat a příjemný poslech!