Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Adam Wojnar: Průměrná anglická nemovitost stojí asi dvakrát víc než průměrný český byt

Slovo má...

Petr Schwank

Byznys

Adam Wojnar: Průměrná anglická nemovitost stojí asi dvakrát víc než průměrný český byt

Obrázek epizody Adam Wojnar: Průměrná anglická nemovitost stojí asi dvakrát víc než průměrný český byt

Poslechněte si podcast

13. 5. 2022

27 min

Co pro něj znamenal vstup do Evropské unie? Jak se dostal do Velké Británie a co jej na ní stále láká? Jak vypadaly jeho podnikatelské začátky? Co pro něj bylo nejtěžší? Které knihy ovlivnily jeho podnikání? Jak dlouho trvalo, než se stal úspěšným? Jak těžké bylo přesvědčit zákazníka, aby investovali na Ostrovech?

Adam Wojnar je investiční specialista. V oboru působí již více než 10 let. Většinu času ho zaměstnává projekt Bohatý díky realitám, v rámci kterého tvoří podcasty, videa a specializuje se na nákup nemovitostí ve Velké Británii.

Popis podcastu

Slovo má je podcast o inspiraci. Každý týden si Petr Schwank zve na rozhovor přední české osobnosti z byznysu i veřejného života a probírá s nimi jejich cestu. Častokrát zazní příběhy, které jinde neuslyšíte. Součástí podcastu jsou i segmenty a hry s hosty a samozřejmě do podoby pořadu významně promlouváte i vy, naši posluchači. Máte na hosty otázku? Položte ji na webu slovo-ma.cz. Nechte se inspirovat a příjemný poslech!