Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 72: SLOVO MÁ Jan Srnka: Lidé nevědí, o kolik mohou na autě ušetřit

Slovo má...

Petr Schwank

Byznys

72: SLOVO MÁ Jan Srnka: Lidé nevědí, o kolik mohou na autě ušetřit

Obrázek epizody 72: SLOVO MÁ Jan Srnka: Lidé nevědí, o kolik mohou na autě ušetřit

Poslechněte si podcast

17. 2. 2020

28 min

Honza Srnku můžete potřebovat, když dojde na nákup ojetého vozu. Věnuje se totiž jeho kontrole a vyhledávání. V podstatě pracuje za vás, pokud mu dáte jasné parametry, jaký vůz byste chtěli. Této profesi se u nás věnuje jen několik málo lidí na plný úvazek a Honza k nim patří. Jak vlastně celá služba funguje a proč o ní zatím mnoho lidí neví? Poslechněte si v rozhovoru. 

Popis podcastu

Slovo má je podcast o inspiraci. Každý týden si Petr Schwank zve na rozhovor přední české osobnosti z byznysu i veřejného života a probírá s nimi jejich cestu. Častokrát zazní příběhy, které jinde neuslyšíte. Součástí podcastu jsou i segmenty a hry s hosty a samozřejmě do podoby pořadu významně promlouváte i vy, naši posluchači. Máte na hosty otázku? Položte ji na webu slovo-ma.cz. Nechte se inspirovat a příjemný poslech!