Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #8 Jiří Rostecký - Mladý podnikatel.cz: "S prvním podnikáním jsem skončil, když jsem začal být nepříjemnej a nejšťastnej."

Škola průserů

Škola průserů

Kultura

#8 Jiří Rostecký - Mladý podnikatel.cz: "S prvním podnikáním jsem skončil, když jsem začal být nepříjemnej a nejšťastnej."

Obrázek epizody #8 Jiří Rostecký - Mladý podnikatel.cz: "S prvním podnikáním jsem skončil, když jsem začal být nepříjemnej a nejšťastnej."

Poslechněte si podcast

19. 5. 2019

59 min

"Vzpomínám, když nám zavolal klient, že chce od nás webovky a já se začal třást, byl na lidi kolem nepříjemnej apod.  Už mě to podnikání tak nebavilo, že se mi to podepsalo na psychice. V tu chvíli jsem věděl, že musím tu firmu zavřít." vzpomíná Jirka Rostecký náš další host.
.  .  .  .

 ▬ SLEDUJ ŠKOLU PRŮSERŮ ▬ 

Instagram: https://bit.ly/2wXqjNE 

YouTube: http://bit.ly/2J8QuZD

Facebook: https://bit.ly/2MbbX1P

 Web: https://skolapruseru.cz/
.  .  .  .

▬ POSLOUCHEJ NÁŠ PODCAST ▬

♫ Spotify: https://spoti.fi/2VDgC1z

♫ iTunes: https://apple.co/2HAEb61

♫ Google podcasts: http://bit.ly/2JsvfTw

.  .  .  .

Tentokrát jsem usedl na židli, kde měl Jirka už přes 400 hostů ale tentokrát se role obrátili. Na otázky odpovídal on :-). I tak jsme si oba rozhovor moc užil! Doufám, že to z něj bude cítit i přes menší komplikace se zvukem. Za které se omlouvám. Zde pár témat z rozhovoru:

Popis podcastu

Inspirující osobnosti sdílí své největší životní průsery a zkoušky. Nerozdávají návody ale inspirují reálnými zkušenostmi. Poslouchej a najdi si svůj Životní tahák ze Školy průserů...