Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 68. díl Šimrání o nahotě... tedy nudismu

Šimrání

Šimrání s Markétou

Společnost

68. díl Šimrání o nahotě... tedy nudismu

Obrázek epizody 68. díl Šimrání o nahotě... tedy nudismu

Poslechněte si podcast

28. 11. 2022

1 hod 27 min

O epizodě podcastu

Zkratku FKK miluju, je z němčiny a to je záruka kvality. Přeložím-li ji do češtiny, tak tu máme kulturu volného těla. To znamená... nahotu, nebo ještě srozumitelněji nudismus. Je to i pro mě velký téma, v pubertě jsem byla skoro zavlečena do nudistického kempu v Chorvatsku. Trochu mě to štvalo, nosila jsem spodek od plavek, ale pochopila jsem, v čem je nudismus super. Proto jsem chtěla i vám tohle téma dopřát a jsem šťastná, že se Radek nechal ukecat:) Nakonec nejen to, on dokonce nelenil a přijel za mnou skoro přes celou republiku. V téhle epizodě se proto dozvíte, kde realizovat svobodu těla v u nás i v zahraničí. Jak a jestli se nudisti hodnotí, pozorují, seznamují... Doufám, že se díky ní osmělíte a odhodíte plavky. Přepnete z režimu textilák na režim svoboda a nebudete řešit velikosti a tvary:)

#nudismus #naturismus #fkk #footfetish #nahota

soundmastering: Ondřej Markus Zeman znělka: Michal Worek https://www.pianoty.cz/

Zkratku FKK miluju, je z němčiny a to je záruka kvality. Přeložím-li ji do češtiny, tak tu máme kulturu volného těla. To znamená... nahotu, nebo ještě srozumitelněji nudismus. Je to i pro mě velký téma, v pubertě jsem byla skoro zavlečena do nudistického kempu v Chorvatsku. Trochu mě to štvalo, nosila jsem spodek od plavek, ale pochopila jsem, v čem je nudismus super. Proto jsem chtěla i vám tohle téma dopřát a jsem šťastná, že se Radek nechal ukecat:) Nakonec nejen to, on dokonce nelenil a přijel za mnou skoro přes celou republiku. V téhle epizodě se proto dozvíte, kde realizovat svobodu těla u nás i v zahraničí. Jak a jestli se nudisti hodnotí, pozorují, seznamují... Doufám, že se díky ní osmělíte a odhodíte plavky. Přepnete z režimu textilák na režim svoboda a nebudete řešit velikosti a tvary:)

#nudismus #naturismus #fkk #footfetish #nahota

soundmastering: Ondřej Markus Zeman znělka: Michal Worek https://www.pianoty.cz/