Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Sdílet, poznávat a chránit

Sedmá generace

Sedmá generace

Společnost

Sdílet, poznávat a chránit

Obrázek epizody Sdílet, poznávat a chránit

Poslechněte si podcast

14. 1. 2022

10 min

Naše chytré mobilní telefony dnes dokážou obrovskou spoustu věcí, ať už skrze přístup na internet, nebo přes aplikace. Navíc je málokdy dáváme z ruky. Ale mohou nám nějak pomoci s ochranou přírody? V tomto článku se podíváme na několik aplikací, které to skutečně zvládnou. Článek si můžete přečíst v časopise Sedmá generace 6/2021. Předplaťte si Sedmou generaci na https://sedmagenerace.cz/obchod/

Popis podcastu

Dvouměsíčník Sedmá generace vychází od roku 1991 s cílem reflektovat sociální a ekologické aspekty vývoje soudobé civilizace a zasazovat je do širších souvislostí, ať už politických, ekonomických či obecně kulturních. Název časopisu, který do roku 1997 vycházel jako Poslední generace, je symbolický. Inspirováni Velkým zákonem Irokézů jsme přesvědčeni o tom, že chceme-li jako lidstvo žít na této planetě ve spokojenosti a míru, musí naše jednání zohledňovat také potřeby našich potomků. A to i těch, kteří přijdou sedm generací po nás.