Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 007 | Quantlane: Víťa Šmíd, CTO

SCRIPTease

LOLO.team

Technika

007 | Quantlane: Víťa Šmíd, CTO

Obrázek epizody 007 | Quantlane: Víťa Šmíd, CTO

Poslechněte si podcast

5. 5. 2020

57 min

Víťa Šmíd, CTO Quantlane, nám v tomto díle odhalí svět tradingu, ve kterém se každá milisekunda počítá. Víťa je zapálený softwarový architekt, který miluje náročné technologické výzvy a matematiku.

Quantlane je hodně neobvyklá firma. Tým zapálených vývojářů, matematiků, pokerových hráčů a traderů tvoří high-tech systém pro obchodování s akciemi a finančními instrumenty na burzách po celém světě. A přes danou platformu poté sami obchodují se svými vlastními penězi a penězi svého jediného partnera a investora. Další klienty a investory nemají a nevyhledávají. Vydělávají sami sobě. V žilách jim koluje matematika a v srdci bije Python.

Hot Tech Stack: Python, TypeScript, React, Redux, Kubernetes

Nastražte uši a nahlédněte s Jirkou Bachelem a Víťou Šmídem do kuchyně Quantlane. A pro spoustu dalších zajímavých tech receptů nezapomeňte SCRIPTease odebírat.