Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 004 | Supernova: Jiří Třečák, CEO & Co-Founder

SCRIPTease

LOLO.team

Věda a technika

004 | Supernova: Jiří Třečák, CEO & Co-Founder

Obrázek epizody 004 | Supernova: Jiří Třečák, CEO & Co-Founder

Poslechněte si podcast

8. 4. 2020

1 hod 4 min

Jirka Bachel ze známého SCRIPTease clubu zvaného LOLO.team tentokrát roztancuje Jirku Trečáka, CEO a Co-Foundera firmy Supernova.

Původem ostravský start-up Supernova si již nyní může připsat jeden výrazný úspěch – prozatím se jako jediný z ČR dostal do velmi prestižního akcelerátoru Y Combinator v Silicon Valley. Firma tam získala 150 tisíc dolarů a ještě předtím navíc 500 tisíc dolarů od českých Credo Ventures. Supernova se zaměřuje na automatické generování kódu z grafických návrhů aplikací. Pokud vše půjde dobře, může do oblasti programování přinést revoluční změny.

Zajímá vás, jak se technicky řeší problém, který se zatím nikomu nepodařilo vyřešit? Jirkův tým dělá neuvěřitelné věci. V Supernově vsadili na Flutter a staví v něm nejspíše jednu z nejpokročilejších aplikací na světě. Dokonce i sám Google je zmiňuje na mnoha svých konferencích určených developerům.

Hot Tech Stack: Flutter, Swift

Poslechněte si rozhovor s Jirkou Třečákem a dozvíte se, jak se staví Supernova. A pokud SCRIPTease začnete odebírat, objevíte i spoustu dalších zajímavých příběhů.