Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 003 | Socialbakers: Pavel Sládek, VP of Engineering

SCRIPTease

LOLO.team

Věda a technika

003 | Socialbakers: Pavel Sládek, VP of Engineering

Obrázek epizody 003 | Socialbakers: Pavel Sládek, VP of Engineering

Poslechněte si podcast

1. 4. 2020

1 hod 34 min

Vítejte u další epizody podcastu SCRIPTease, ve kterém upřeně civíme na vnadné frontendy i majestátní backendy vzrušujících českých start-upů a firem. Dnes se s Pavlem Sládkem mrkneme na to, jak funguje vývojový tým Socialbakers.

Pavel Sládek je v Socialbakers už od samého počátku. Pracoval jako SCRUM master, Senior Director of Software Engineering a nyní je na pozici VP of Engineering.

Socialbakers je globální platforma pro digitální marketing, která pomáhá s chytrým řízením digitálních kampaní. Mezi její klienty patří 100 společností z Fortune 500 seznamu. Socialbakers mají pobočky v pěti různých zemích, od New Yorku přes Prahu a Londýn až po Singapur, a celkově u nich pracuje bezmála 400 zaměstnanců.

S Pavlem se bavíme, zda-li je nutné studovat IT, aby se člověk stal dobrým vývojářem. Zmíníme výhody a nevýhody jejich technologického stacku a dozvíte se i pár pikantností o prototypování a samotném vývoji jejich produktu.

Hot Tech Stack: JavaScript (React), TypeScript, Node.js

Tak, a teď už pojďme na rozhovor s Pavlem Sládkem... A budeme moc vděční za SUBSCRIBE...