Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 002 | Wallmine: Juraj Masár, CEO & Co-Founder

SCRIPTease

LOLO.team

Technika

002 | Wallmine: Juraj Masár, CEO & Co-Founder

Obrázek epizody 002 | Wallmine: Juraj Masár, CEO & Co-Founder

Poslechněte si podcast

27. 3. 2020

1 hod 19 min

Vítejte u dalšího dílu podcastu SCRIPTease, ve kterém odhalujeme vnadné frontendy i majestátní backendy vzrušujících českých start-upů a firem. V této epizodě Jirka Bachel z vyhlášeného SCRIPTease clubu zvaného LOLO.team svlékne Juraje Masára, energického podnikatele a Co-Foundera Wallmine.

Juraj má podnikání v DNA. Už od dětství stále něco tvořil a sám sebe popisuje jako člověka, který se začne rychle nudit. V rozhovoru probereme jeho životní cestu od Prizeo.com, přes působení v Represent.com (100mil. USD exit), až k založení firmy Wallmine.com.

Wallmine je nástroj, který pomáhá lidem investujícím na Wall Street a ostatních světových burzách a Juraj ho přirovnává k Yahoo Finance. Jak sám říká „Neznám nikoho, kdo by měl rád Yahoo Finance, tak jsme vytvořili Wallmine”.

Zajímá vás, jak Juraj zvládá vést tým, tvořit samotný produkt a ještě se k tomu podílet na jeho vývoji? Či jak parta pěti lidí dokáže vyvíjet platformu, kterou již nyní používají stovky tisíc uživatelů po celém světě? Pak si poslechněte tento podcast.

Hot Tech Stack: Ruby, JavaScript (React)

Užijte si tento rozhovor s Jurajem Masárem a za každý SUBSCRIBE možná dáme i malý taneček u tyče ;-)