Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 001 | Showmax: Jiří Brunclík, Head of Research and Development

SCRIPTease

LOLO.team

Věda a technika

001 | Showmax: Jiří Brunclík, Head of Research and Development

Obrázek epizody 001 | Showmax: Jiří Brunclík, Head of Research and Development

Poslechněte si podcast

22. 3. 2020

1 hod 5 min

Vítejte u prvního dílu podcastu SCRIPTease, kde se dozvíte vše o vnadných frontendech i majestátních backendech vzrušujících českých start-upů a firem. Historicky první pozvání přijal Jirka Brunclík ze Showmaxu. 

Showmax je velmi úspěšný konkurent Netflixu pro Afriku a Blízký východ, kde mu patří absolutně dominantní pozice na trhu. A ještě zajímavější je, že tento příběh se začal psát u nás v České republice. 

Jirka v Showmaxu vystřídal několik pozic - DevOps Team Lead, Head of Infrastructure, VP of Engineering a momentálně působí jako Head of Research and Development. 

V tomto díle se dozvíte nejen to, jak se buduje služba pro miliony uživatelů s trafficem, který si jen těžko dovedete představit, ale povídáme si třeba i o specifikách produktů v Africe, jaké technologie používají na backendu a frontendu nebo jak v Showmaxu testují. 

Hot Tech Stack: JavaScript (React), Kotlin, Swift, Ruby, Python, Go 

Užijte si první díl podcastu SCRIPTease s Jirkou Brunclíkem a nezapomeňte dát SUBSCRIBE pro další nálož frontendů i backendů. 

Popis podcastu

V podcastu SCRIPTease odhalujeme svůdné technologie vzrušujících českých start-upů a firem. Je to mňamka pro všechny horňáky (frontenďáky), dolňáky (backenďáky), CTO a technologické nadšence! Dozvíte se, jak se vyvíjí globální produkty a jakou mají architekturu raketově rostoucí start-upy, zajímavé české firmy i inovativní korporace. Připoj se k Jirkovi Bachelovi z vyhlášeného SCRIPTease clubu zvaného LOLO.team a jeho hostům do předního českého podcastu o technologiích a SW developmentu.