Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Bohatý skejťák a chudý Gucci. Návštěva ve sdíleném šatníku Jana Ciny a Petra Vančury

Šatníky

Český rozhlas

Zábava

Bohatý skejťák a chudý Gucci. Návštěva ve sdíleném šatníku Jana Ciny a Petra Vančury

Obrázek epizody Bohatý skejťák a chudý Gucci. Návštěva ve sdíleném šatníku Jana Ciny a Petra Vančury

Poslechněte si podcast

26. 5. 2020

21 min

O epizodě podcastu

„Jsem někde pryč a najednou vidím na Instagramu Petra v mojí džísce. Většina mých věcí je oversize, takže Petr je ve výhodě, i když má větší velikost,“ bavíme se s Janem Cinou a Petrem Vančurou o výhodách a háčcích sdílení oblečení v páru. Co si navzájem půjčují a jak se liší jejich styl? Kdo z nich je „chudý Gucci“ a kdo „bohatý skejťák“? Pojďte s námi na návštěvu k páru, který sdílí lásku k umění, designu a blešákům.
Pojďte s námi na návštěvu k páru, který sdílí lásku k umění, designu a blešákům.

Všechny díly podcastu Šatníky můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Šatníky přináší příběhy módy z českých skříní a ulic. Poslechněte si, co se skutečně nosí a proč. Nahlížíme do skříní a šaten, analyzujeme osobní styl a přístup k oblékání. Hledáme odpovědi na to, co dnes móda pro lidi znamená, jakou má hodnotu a co o nás prozrazuje.