Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 27: Koncept samořídících týmů je skvělý, ale není pro každého, shrnuje Mirka Nebuželská z 22HLAV

27: Koncept samořídících týmů je skvělý, ale není pro každého, shrnuje Mirka Nebuželská z 22HLAV

Obrázek epizody 27: Koncept samořídících týmů je skvělý, ale není pro každého, shrnuje Mirka Nebuželská z 22HLAV

Poslechněte si podcast

2. 1. 2023

29 min

Účetní a auditorská firma 22HLAV je organizace se sebeřízenými týmy bez šéfů, kariérních žebříčků a korporátních struktur nebo to také někdy nazýváme tyrkysovou organizací či holokraciíí. A přesně to, jak business funguje v tomto typu organizace, je tématem dalšího podcastu Sales Cafe s Janou. Nejvíc mě zajímal dopad přechodu na tzv. tyrkysovou organizaci na klienty a ten byl podle Mirky velmi pozitivní. Poslechněte si víc a zjistíte, jaké výzvy můžete očekávat pokud se rozhodnete přejít na koncept tyrkysové organizace. I třeba to, že přes veškeré výhody, tento koncept není vhodný pro každého.

Popis podcastu

Podcasty Sales Cafe s Janou jsou inspirativní rozhovory s lidmi, kteří mají se světěm businessu bohaté zkušenosti a nebojí se o ně s Vámi podělit. Těšte se na užitečné rady, praktické nápady a inspiraci.