
Prvoodchov. V Safari Parku Dvůr Králové se poprvé narodila háďata zmije stromové a daří se jim dobře

K létu patří hadi a my vám dnes představíme i jednoho hada afrického. Jmenuje se zmije stromová a ve dvorském safari parku teď najdete v pavilonu Vodní světy jak její dospělé zástupce, tak i početnou skupinu mláďat. O zajímavosti z úspěšného prvoodchovu zmije stromové se s redaktorkou Danou Voňkovou podělil zkušený chovatel Martin Smrček.Všechny díly podcastu Safari můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Popis podcastu
Aneb ZOO jako na dlani! Nedělní odpolední reportáž ze zoologické zahrady.
Všechny díly podcastu Safari můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechny díly podcastu Safari můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .