Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #8 | Honza Považan

S Jakubem na vlnách

Jakub Michna

Sport

#8 | Honza Považan

Obrázek epizody #8 | Honza Považan

Poslechněte si podcast

12. 5. 2019

44 min

O epizodě podcastu

Článek k podcastu: https://www.freeride.cz/surfr/podcast-s-jakubem-na-vlnach-ep-08-honza-povazan

Hostem osmé epizody byl Honza Považan, kterej i přes jeho handicap dělá víc boardsportů, než 99% lidí. Honza společně s Mílou Brzákem založili neziskovku Adapted.cz a dokonce se jim podařilo dát dohromady i českej team adaptive surfařů. Aby si mohli splnit sen, rozjeli crowdfunding na HitHitu, díky kterému mohli letět do Cali rezprezentovat Českou republiku na Mistrovství světa v adaptive surfingu. Pro Honzu to byl první surfovej závod v životě a v divizi AS1 se umístil na 23. místě.

Surf Mastery ep. 38: http://surfmastery.com/podcast/038-matt-formston

Podpoř podcast na Patreonu: http://patreon.com/sjakubemnavlnach

Seminář první pomoci pro surfaře: http://surfmastery.com/podcast/038-matt-formston

Slevové kódy:
15% na http://nectarsunglasses.cz/
3000,- na https://www.surfcamp.cz/

Honza na Instagramu: https://www.instagram.com/honzapovazan/
Adapted.cz na Instagramu: https://www.instagram.com/adapted_cz/

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/sjakubemnavlnach/message
Článek k podcastu: https://www.freeride.cz/surfr/podcast-s-jakubem-na-vlnach-ep-08-honza-povazan Hostem osmé epizody byl Honza Považan, kterej i přes jeho handicap dělá víc boardsportů, než 99% lidí. Honza společně s Mílou Brzákem založili neziskovku Adapted.cz a dokonce se jim podařilo dát dohromady i českej team adaptive surfařů. Aby si mohli splnit sen, rozjeli crowdfunding na HitHitu, díky kterému mohli letět do Cali rezprezentovat Českou republiku na Mistrovství světa v adaptive surfingu. Pro Honzu to byl první surfovej závod v životě a v divizi AS1 se umístil na 23. místě. Surf Mastery ep. 38: http://surfmastery.com/podcast/038-matt-formston Podpoř podcast na Patreonu: http://patreon.com/sjakubemnavlnach Seminář první pomoci pro surfaře: http://surfmastery.com/podcast/038-matt-formston Slevové kódy: 15% na http://nectarsunglasses.cz/ 3000,- na https://www.surfcamp.cz/ Honza na Instagramu: https://www.instagram.com/honzapovazan/ Adapted.cz na Instagramu: https://www.instagram.com/adapted_cz/