Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #7 | Martin Feix

S Jakubem na vlnách

Jakub Michna

Sport

#7 | Martin Feix

Obrázek epizody #7 | Martin Feix

Poslechněte si podcast

4. 3. 2019

52 min

O epizodě podcastu

Po kratší pauze se vracím s epizodou z Maroka, kde jsem si na rozhovor pozval Martina Feixe, zakladatele značky Girls Without Clothes. I když se Martin momentálně nachází teprve na začátku dlouhý cesty za ovládnutím umění surfingu, dokázal překonat větší nástrahy, než většina dlouholetejch surfařů - vlastní ego. Užijte si nekonvenční podcast o surfování a holkách, mých dvou nejoblíbenějších tématech.

Sleduj Martina na Instagramu: @feix_martin
Sleduj Girls Without Clothes na Instagramu: @girlswithoutclothes

Celý článek k podcastu: surfr.cz/sjakubemnavlnach
Podpoř podcast kávou - patreon.com/sjakubemnavlnach

Slevové kódy:
10% na nákup SURFR oblečení (platí i na zlevněné produkty): "sjakubemnaslevach" - shop.surfr.cz
15% na nákup Girls Without Clothes oblečení: "michnic_je_gay" - www.girlswithoutclothes.cz

SURFR.cz
surfrshop.cz

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/sjakubemnavlnach/message
Po kratší pauze se vracím s epizodou z Maroka, kde jsem si na rozhovor pozval Martina Feixe, zakladatele značky Girls Without Clothes. I když se Martin momentálně nachází teprve na začátku dlouhý cesty za ovládnutím umění surfingu, dokázal překonat větší nástrahy, než většina dlouholetejch surfařů - vlastní ego. Užijte si nekonvenční podcast o surfování a holkách, mých dvou nejoblíbenějších tématech. Sleduj Martina na Instagramu: @feix_martin Sleduj Girls Without Clothes na Instagramu: @girlswithoutclothes Celý článek k podcastu: surfr.cz/sjakubemnavlnach Podpoř podcast kávou - patreon.com/sjakubemnavlnach Slevové kódy: 10% na nákup SURFR oblečení (platí i na zlevněné produkty): "sjakubemnaslevach" - shop.surfr.cz 15% na nákup Girls Without Clothes oblečení: "michnic_je_gay" - www.girlswithoutclothes.cz SURFR.cz surfrshop.cz