Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #6 | Aleš Mucha

S Jakubem na vlnách

Jakub Michna

Věda a technika

#6 | Aleš Mucha

Obrázek epizody #6 | Aleš Mucha

Poslechněte si podcast

23. 1. 2019

1 hod 30 min

O epizodě podcastu

V dnešní epizodě se představí Aleš Mucha, který už pěknejch pár let žije, a surfuje na Islandu. K mému překvapení se však neživí focením. Viděli jste už jeho Instagram?

Aleš je zkrátka skromnej klučina ze Vsetína, kterej se rozhodl kariéru advokáta vyměnit za cestování po světě, zejména do oblastí, kde bod mrazu není prostý slovo.
Staň se Patronem a poslechni si epizody dříve, než ostatní.

Více informací o této epizodě.

Sleduj Aleše na Instagramu.

Sleduj Jakuba na Instagramu.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/sjakubemnavlnach/message
V dnešní epizodě se představí Aleš Mucha, který už pěknejch pár let žije, a surfuje na Islandu. K mému překvapení se však neživí focením. Viděli jste už jeho Instagram? Aleš je zkrátka skromnej klučina ze Vsetína, kterej se rozhodl kariéru advokáta vyměnit za cestování po světě, zejména do oblastí, kde bod mrazu není prostý slovo. Staň se Patronem a poslechni si epizody dříve, než ostatní. Více informací o této epizodě. Sleduj Aleše na Instagramu. Sleduj Jakuba na Instagramu.