Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #24 | O udržitelnost v Indonésii s Petrem Hindrichem

S Jakubem na vlnách

Jakub Michna

Věda a technika

#24 | O udržitelnost v Indonésii s Petrem Hindrichem

Obrázek epizody #24 | O udržitelnost v Indonésii s Petrem Hindrichem

Poslechněte si podcast

12. 1. 2023

51 min

O epizodě podcastu

➡️ Dobročinná aukce uměleckého surfu pro organizaci Green-books.org ⬅️ Vítejte u nové epizody podcastu ve které se představí zakladatel neziskové organizace Green-books.org Petr Hindrich, který už několik let žije na Bali, kde také provozuje ubytování Eco-Lodge. V rozhovoru jsme probírali Petrovi surfové začátky na Bali, surf tripy na další spoty v Indonésii či historii neziskovky Green-books. Bavily jsme se o široké škále ekologických problémů v Indonésii, které se netočí jen kolem znečištění plasty. Z podcastu si odnesete také několik tipů, jak žít (nejen) na Bali udržitelněji. ➡️ Web neziskové organizace Green-books.org, Instagram, Facebook ➡️ Eco-Lodge ubytování na Bali ➡️ Sleduj Petra na Instagramu Rád bys podpořit to, co děláme? Sleduj náš lokální surf shop SURFR. Vyrábíme udržitelná ponča nejen pro serfaře a sdružujeme další malé lokální značky. Nezapomeň prosím sdílet epizodu kdekoliv uznáš za vhodné a ohodnotit podcast ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ na Spotify nebo na iTunes. Pomůže to podcast zobrazit více lidem. Napiš mi komentáře, reakce, otázky, přání, nápady nebo tipy na hosty: Instagram: @jakmichpich Email: jakmichna@gmail.com --- Send in a voice message: https://anchor.fm/sjakubemnavlnach/message

➡️ Dobročinná aukce uměleckého surfu pro organizaci Green-books.org - https://fb.me/e/2DLMMBitR ⬅️
➡️Přidej se do HeroHero komunity a podpoř podcast

Vítejte u nové epizody podcastu ve které se představí zakladatel neziskové organizace Green-books.org Petr Hindrich, který už několik let žije na Bali, kde také provozuje ubytování Eco-Lodge. V rozhovoru jsme probírali Petrovi surfové začátky na Bali, surf tripy na další spoty v Indonésii či historii neziskovky Green-books. Bavily jsme se o široké škále ekologických problémů v Indonésii, které se netočí jen kolem znečištění plasty. Z podcastu si odnesete také několik tipů, jak žít (nejen) na Bali udržitelněji.
➡️ Web neziskové organizace Green-books.org, Instagram, Facebook
➡️ Eco-Lodge ubytování na Bali
➡️ Sleduj Petra na Instagramu

Nezapomeň prosím sdílet epizodu kdekoliv uznáš za vhodné a ohodnotit podcast ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ na Spotify nebo na iTunes. Pomůže to podcast zobrazit více lidem.

Popis podcastu

Podcast nejen o surfování od Jakuba Michny, mistra ČR a Slovenska v surfingu ? Celé epizody najdeš pouze na https://herohero.co/jakubmichna