Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #17 | Vlnobijec Robi Chadim

S Jakubem na vlnách

Jakub Michna

Věda a technika

#17 | Vlnobijec Robi Chadim

Obrázek epizody #17 | Vlnobijec Robi Chadim

Poslechněte si podcast

27. 3. 2021

1 hod 45 min

O epizodě podcastu

Na tuhle epizodu jsme dlouho čekali a konečně je tady! Hostem je Robi Chadim, jeden z nejvýznamnějších serfařů naší lokální scény.

Právě posloucháš první část podcastu, kde jsme se bavili hlavně o surfování, velkejch vlnách a cestování. V následujícím bonusu pak najdeš diskuzi o spiritualitě a psychadelikách.

Článek k epizodě

Soutěž o mikinu SURFR a kuchařku od KAMU:

Stačí, když nasdílíš podcast na Instastories (ať už ze Spotify, nebo vyfoť a natoč, kde zrovna podcast posloucháš) a nezapomeň označit @surfrcz. Vylosujeme pak 2 výherce: jeden z nich získá libovolnou SURFR mikinu a druhý knihu od Kamu (Mexiko nebo Nejbarevnější kuchařku). Soutěž trvá týden do 27.3.

Vlny a holky se zpravidla nesdílejí. Proto je potřeba sdílet to ostatní. Budu rád, když epizodu pošleš dál na sociálních sítích, nebovyplníš hvězdičky na iTunes.

Nová epizoda podcastu ti zvedne náladu! Protože hostem není nikdo jinej než Robi Chadim, česká surfová legenda.

Bonusovou část podcastu najdeš na HeroHero

V podcastu jsme se bavili hlavně o surfování, velkých vlnách a cestování. V bonusové části jsme diskutovali o spiritualitě a psychadelikách.

Článek k epizodě

Nezapomeň epizodu sdílet dál na sociálních sítích, nebovyplnit hvězdičky na iTunes.

Naše surfová značka SURFR

Vidíme se na vlnách!

Popis podcastu

Podcast nejen o surfování od Jakuba Michny, mistra ČR a Slovenska v surfingu ? Celé epizody najdeš pouze na https://herohero.co/jakubmichna