Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #15 | Into the Wild s Davidem Mothejlem

S Jakubem na vlnách

Jakub Michna

Sport

#15 | Into the Wild s Davidem Mothejlem

Obrázek epizody #15 | Into the Wild s Davidem Mothejlem

Poslechněte si podcast

9. 3. 2021

2 hod 27 min

O epizodě podcastu

Většina lidí Davida přirovnává k Alexandrovi Supertrampovi (hlavní postava knihy a filmu Into the wild), protože se už v mládí rozhodl hledat svobodu tím, že cestoval po světě a surfoval.

Vítejte u nové, resp. 2 roky staré epizody, kterou jsem musel nahrát na dvakrát! V podcastu jsme probírali Davidovo neuvěřitelný zážitky z cestování a surfování v Kanadě, Kalifornii, Peru, Brazílii nebo Novém Zélandu. Často jsme však odbočili k tématům ekologie, globálních problémů, svobody a smyslu života.

Jedno víme jistě, tenhle příběh bude mít pokračování!

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/sjakubemnavlnach/message

Spousta lidí Davida přirovnává k Alexandrovi Supertrampovi (hlavní postava knihy a filmu Into the wild). Možná proto, že se už v mládí rozhodl hledat svobodu tím, že bude cestovat po světě a surfovat.

Článek k epizodě

Vítejte u nové, resp. 2 roky staré epizody, kterou jsem dokonce musel nahrát na dvakrát. V podcastu jsme probírali Davidovo neuvěřitelný zážitky z cestování a surfování v Kanadě, Kalifornii, Peru, Brazílii nebo Novém Zélandu. Často jsme však odbočili k tématům ekologie, globálních problémů, svobody a smyslu života.

Jedno víme jistě, tenhle příběh bude mít pokračování!

Vlny a holky se zpravidla nesdílejí. Proto je potřeba sdílet to ostatní. Budu rád, když epizodu pošleš dál na sociálních sítích, nebo vyplníš hvězdičky na iTunes .

? Staň se Patronem a podpoř podcast.

Naše surfová značka SURFR

Komunikuj se mnou na Instagramu @jakmichpich a posílej mi komentáře, reakce, otázky, přání, nápady nebo tipy na hosty. Buď kdekoliv a kdykoliv #sjakubemnavlnach.