Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Epizoda 30: Gillian Flynnová

Rudá žeň

Rudá žeň

Knihy

,

Umění

Epizoda 30: Gillian Flynnová

Obrázek epizody Epizoda 30: Gillian Flynnová

Poslechněte si podcast

11. 6. 2024

1 hod 51 min

Spisovatelé Štěpán Kopřiva a Jiří Pavlovský debatují o zajímavých žánrových autorech, a nejen o nich. Hlavním cílem jejich zájmu jsou detektivky, noir, drsná škola. A jelikož se snaží rozebírat díla slavných tvůrců, nevyhnou se ani spoilerům – tak pozor!

Konkrétně tato epizoda obsahuje spoilery pro knihy Gillian Flynnové Temné kouty, Ostré předměty, Zmizelá, dále pro knihu Agathy Christie Vražda Rogera Ackroyda, pro knihy Michala Viewegha Výchova dívek v Čechách a Biomanželka, pro povídku Raye Bradburyho Malý vrah, pro komiks Fabcara a Didiera Conrada Asterix a Bílý kosatec, pro komiks Jeana-Yvese Ferriho a Didiera Conrada Asterix a Gryf, pro komiks Reného Goscinnyho a Uderza Sídliště bohů, pro film Jerryho Seinfelda Bez polevy, pro film Gila Kenana Krotitelé duchů: Říše ledu, pro film Ivana Reitmana Krotitelé duchů, pro film Steva McQueena Vdovy, pro film Franka Darabonta Vykoupení z věznice Shawshank, pro film Davida Finchera Zmizelá, pro film Dannyho DeVita Válka Roseových, pro televizní seriály Seinfeld a Jak prosté.

(0:00) Intro (7:44) Asterix a Bílý kosatec (pohled JP) (17:24) Jerry Seinfeld a Bez polevy (pohled JP) (27:23) Krotitelé duchů: Říše ledu (pohled ŠK) (42:47) Gillian Flynnová