Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Epizoda 13: Ken Bruen

Rudá žeň

Rudá žeň

Knihy

,

Umění

Epizoda 13: Ken Bruen

Obrázek epizody Epizoda 13: Ken Bruen

Poslechněte si podcast

13. 2. 2024

1 hod 20 min

Spisovatelé Štěpán Kopřiva a Jiří Pavlovský debatují o zajímavých žánrových autorech, a nejen o nich. Hlavním cílem jejich zájmu jsou detektivky, noir, drsná škola. A jelikož se snaží rozebírat díla slavných tvůrců, nevyhnou se ani spoilerům – tak pozor!

Konkrétně tato epizoda obsahuje spoilery pro romány Kena Bruena Funerals, London Boulevard, The Hackman Blues, Blitz, Vixen, Calibre, Ammunition, Vraždy na molu, Vraždy bez trestu, Dramatik, Kněz, Kříž, Svatyně, Ďábel, A Galway Epiphany, pro romány Kena Bruena a Jasona Starra Bust, Slide, The Max, Pimp, dále pro komiksovou sérii Eda Brubakera a Grega Rucky Gotham Central, pro komiks Grega Rucky Whiteout, pro komiksy Maxe Allana Collinse Mike Danger a Cesta do pekel, pro komiksovou sérii Chipa Zdarskyho Newburn, pro komiks Ricka Remendera The Last Days of American Crime, pro knihu Evana Huntera Spousta malých darebáků, pro knihu Pierra Boileaua a Thomase Narcejaca Třikrát hlavní viník náhoda, pro knihu Lawrence Blocka All the Flowers Are Dying, pro knihu Eda McBaina Kniha Špekouna Ollieho, pro knihu Jima Thompsona Vrah ve mně, pro knihu Micka Herrona Slow Horses, pro film Sama Mendese Cesta do zatracení, pro film Williama Monahana Londýnský gangster, pro film Elliotta Lestera Blesk, pro film Chada Stahelskiho John Wick: Kapitola 4 a pro seriály Jack Taylor, Luther, Slow Horses a Life on Mars.