Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Erotická povídka: Přesné měření u doktora | Roztouženy.cz

Roztouženy.cz

Roztouženy.cz

Kultura

Erotická povídka: Přesné měření u doktora | Roztouženy.cz

Obrázek epizody Erotická povídka: Přesné měření u doktora | Roztouženy.cz

Poslechněte si podcast

16. 9. 2021

6 min

Aneta moc dobře věděla, že její doktor ji přitahuje. A tentokrát se rozhodla, že svůj dlouhodobý plán naplní a svede ho. Věřila si a věděla, že svým šarmem ho dokáže získat pro své tajné fantazie... Jak vlastně dopadne její svádění nevinného doktora?

Tuto povídku vám přináší Lascivní.cz - provokativní erotický magazín, který od roku 2009 pomáhá Čechům i Slovákům lépe poznat svou sexualitu. Primárně se věnují osobním testům erotických hraček. Těch na sobě zkoušeli více než 600 a z jednotlivých akcí mají i vlastní fotky a videa. Takže si naživo dokážete představit, jak daná hračka vypadá, k čemu slouží a jak je s ním testerka/tester (sami či v páru) spokojení.

Více na: Roztouzeny.cz/presne-mereni-u-doktora

Popis podcastu

Vyprávíme vzrušující příběhy, které podpoří vaše sexuální sebevědomí. Nechte se na pár minut unášet fantazií a objevte v sobě nečekané touhy. Pro poslech nad peřinou i pod peřinou.