
Vizitka: O Tchaj-wanu jako hlavním hostu MAČ se sinoložkou Táňou Dluhošovou

Měsíc autorského čtení – největší středoevropský literární festival si poprvé jako hlavního hosta vybral asijskou zemi – a to Tchaj-wan. Kurátorkou tchajwanské sekce je sinoložka a ředitelka Orientálního ústavu Táňa Dluhošová, která významně přispěla k tomu, že do Čech zavítá 31 tchajwanských spisovatelů. Nakolik složité bylo dostat na Měsíc autorského čtení tolik autorů a co přesně sleduje databáze tchajwanských elit, kterou jako vědkyně vytvořila? Ptá se Karolína Koubová.Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Popis podcastu
Hosté ze všech možných oborů. Rozhovory do hloubky i s lehkostí.
Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .