Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Tribuna: Hokejová sezona startuje. Nejkvalitnější za poslední roky, ale zima bude těžká, říká novinář Kuchař

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Tribuna: Hokejová sezona startuje. Nejkvalitnější za poslední roky, ale zima bude těžká, říká novinář Kuchař

Obrázek epizody Tribuna: Hokejová sezona startuje. Nejkvalitnější za poslední roky, ale zima bude těžká, říká novinář Kuchař

Poslechněte si podcast

23. 9. 2022

25 min

Rolby stírají, gólové klaksony troubí, a extraliga, stejně jako další hokejové soutěže v Česku, se naplno rozjela. „Čeká nás jeden z nejvyrovnanějších a nejkvalitnějších ročníků za poslední roky,“ těší se redaktor deníku Sport Ondřej Kuchař. Palčivější, či řekněme mrazivější, ovšem bude i otázka, co nižší hokejová patra po republice. Hokej totiž může být jeden z energetickou krizí nejpostiženějších sportů v Česku.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Hosté ze všech možných oborů. Rozhovory do hloubky i s lehkostí.