
Téma dne: Ruské volby vzkazují opozici: nemůžete kandidovat, jste mimo, nás mají lidé rádi, vysvětluje novinář

O víkendu se v Ruské federaci konaly parlamentní volby. Podle předběžných výsledků by Jednotnému Rusku, které je provázené s Vladimirem Putinem, měla zůstat dvoutřetinová většina. „Ty volby nelze z celé řady důvodů považovat za spravedlivé,“ upozorňuje analytik mezinárodních vztahů a bývalý diplomat Vladimír Votápek. „Neexistuje tam reálná opozice – alternativa k oficiální moci neměla přístup do médií, výběr kandidátů byl silně upraven ve prospěch vládnoucí strany.“
Popis podcastu
Hosté ze všech možných oborů. Rozhovory do hloubky i s lehkostí.
Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .