Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Seriál Radiožurnálu Sport: Vytrvalostní závod v režii českých biatlonistů. Holubcová s Dostálem jako mistři světa

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Seriál Radiožurnálu Sport: Vytrvalostní závod v režii českých biatlonistů. Holubcová s Dostálem jako mistři světa

Obrázek epizody Seriál Radiožurnálu Sport: Vytrvalostní závod v režii českých biatlonistů. Holubcová s Dostálem jako mistři světa

Poslechněte si podcast

20. 11. 2023

2 min

V roce 2003 se biatlonistka Kateřina Holubcová stala v Rusku mistryní světa ve vytrvalostním závodu na 15 kilometrů. Zisku zlaté medaile navíc předcházel i bronz ze sprintu. „Poslední dva roky jsem se zabrala sama do sebe, jedu svoji linii a už nejsem tak týmový hráč, ale naštěstí se mi to vyplatilo. Teď v 26 letech sklízím ovoce,“ přiznávala tehdy Holubcová. O tři roky později na ni navázal ve vytrvalostním závodě i Roman Dostál. Titul vybojoval v Hochfilzenu.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.