Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Seriál Radiožurnálu Sport: Jak funguje spolupráce dvou skvělých vodních slalomářů Jiřího Prskavce a Víta Přindiše?

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Seriál Radiožurnálu Sport: Jak funguje spolupráce dvou skvělých vodních slalomářů Jiřího Prskavce a Víta Přindiše?

Obrázek epizody Seriál Radiožurnálu Sport: Jak funguje spolupráce dvou skvělých vodních slalomářů Jiřího Prskavce a Víta Přindiše?

Poslechněte si podcast

6. 5. 2022

2 min

Je to zajímavé spojení dvou špičkových vodních slalomářů. Po minulé sezóně přestoupil do tréninkové skupiny olympijského vítěze Jiřího Prskavce další skvělý kajakář a tedy i přímý konkurent Vít Přindiš, který je například mistrem Evropy a vicemistrem světa. Jak funguje jejich spolupráce na vodě, ale třeba i v posilovně? „Jsem spokojený už od začátku, proběhla skvělá zimní příprava a na každém tréninku se snažím od Jirky něco naučit,“ libuje si Přindiš.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .