Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody S mikrofonem do Anglie: West Ham je zbytečně moc závislý na Paquetovi. Nemají za něj adekvátní náhradu, říká Pěruška

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

S mikrofonem do Anglie: West Ham je zbytečně moc závislý na Paquetovi. Nemají za něj adekvátní náhradu, říká Pěruška

Obrázek epizody S mikrofonem do Anglie: West Ham je zbytečně moc závislý na Paquetovi. Nemají za něj adekvátní náhradu, říká Pěruška

Poslechněte si podcast

12. 2. 2024

34 min

Tak jako klape spolupráce reportérů Martina Minhy a Jana Pěrušky, tak znovu skvěle funguje i duo Kevin De Bruyne a Erling Haaland v dresu Manchesteru City, kteří nakonec zařídili vítězství 2:0 nad Evertonem. Co Adam Weidenthaler říká na povedený obrat Tottenhamu proti Brightonu? Proč se tak liší výkony Andrého Onany v zápasech Premier League a Ligy mistrů? V pořadu S mikrofonem do Anglie uslyšíte důkladnou bilanci zápasů 24. kola Premier League.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .