Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Rozhovory Radiožurnálu: Česko by mohlo dát světskou techniku Ukrajině výměnou za německé stroje, navrhl Scholz Fialovi

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Rozhovory Radiožurnálu: Česko by mohlo dát světskou techniku Ukrajině výměnou za německé stroje, navrhl Scholz Fialovi

Obrázek epizody Rozhovory Radiožurnálu: Česko by mohlo dát světskou techniku Ukrajině výměnou za německé stroje, navrhl Scholz Fialovi

Poslechněte si podcast

6. 5. 2022

2 min

Petra Fialu ve čtvrtek v Berlíně přijal kancléř Olaf Scholz. Navrhl, že by česká armáda mohla darovat Ukrajině svou starou sovětskou techniku, výměnou by dostala nové stroje z Německa. „Podle Německa to dává větší smysl než věnování západních strojů, na které by se museli Ukrajinci rychle zaškolovat. Šéf německé vlády ujišťuje, že se Berlín postará, aby česká vláda zůstala nadále obranyschopná. Pro Berlín to nebude první taková iniciativa,“ informuje zpravodaj Václav Jabůrek.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .