Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Pro a proti: Obranyschopnost Unie nezlepší společná armáda, ale společné nákupy zbraní, věří podnikatel Bratinka

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Pro a proti: Obranyschopnost Unie nezlepší společná armáda, ale společné nákupy zbraní, věří podnikatel Bratinka

Obrázek epizody Pro a proti: Obranyschopnost Unie nezlepší společná armáda, ale společné nákupy zbraní, věří podnikatel Bratinka

Poslechněte si podcast

11. 5. 2022

23 min

Francouzský prezident Emmanuel Macron vyzývá k vnitřním změnám uvnitř Evropské unie. Podle třinácti zemí včetně Česka ale evropský projekt funguje a měnit nic třeba není. „Prospěšnost úzké spolupráce evropských států se tváří v tvář ruské agresi jen potvrzuje. Ale ekonomický prostor je v Unii stále využíván málo v oblasti obranné politiky,“ upozorňuje bývalý politik Pavel Bratinka. Naopak filozof Miloslav Bednář soudí, že si Evropská unie obecně vede špatně.

Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.