Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Osobnost Plus: Petr Fischer: Babiš přestal dělat klasickou politiku, jen ladí náladu ve společnosti

Český rozhlas - Rozhovory

Český rozhlas

Společnost

Osobnost Plus: Petr Fischer: Babiš přestal dělat klasickou politiku, jen ladí náladu ve společnosti

Obrázek epizody Osobnost Plus: Petr Fischer: Babiš přestal dělat klasickou politiku, jen ladí náladu ve společnosti

Poslechněte si podcast

10. 7. 2024

26 min

O epizodě podcastu

Pozoruje, co se děje v české politice i v politice evropských zemí. Čím si vysvětluje, že Hnutí ANO u voličů neztrácí, i když průběžně mění kabáty i zaměření své strany? Proč do nové platformy Patrioti pro Evropu nevstoupila německá AfD? A má současné dění v současné evropské politice podle něj nějaké zákonitosti? Moderuje Barbora Tachecí.Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Andrej Babiš (ANO) se minimálně rétoricky přiklání k jednoduchému nacionalismu, který stál za dvěma světovými válkami, je přesvědčený analytik a komentátor týdeníku Euro Petr Fischer. „Patrioti pro Evropu nemají pozitivní politiku. Kdyby ji měly, tak by manifest samozřejmě vypadal tak, že by na začátku bylo ‚co chceme‘,“ popisuje v pořadu Osobnost Plus.Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.