
Osobnost Plus: Plachetka: Minule jsem si koncert v O2 areně užil

O epizodě podcastu
Opera je historická forma a je obrazem své doby, patří do ní i věci, které se dnes zdají jako nevhodné, říká světově uznávaný basbarytonista. Má podle něj česká hudba ve světě jméno, nebo máme tendenci ji přeceňovat? A kdy ho stresuje pohled do diáře? Moderuje Michael Rozsypal.Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Český operní pěvec Adam Plachetka vystupoval ve Státní opeře Praha, v Národním divadle, ale i třeba v Jižní Koreji, Německu, Japonsku nebo ve Spojených státech. Do newyorské Metropolitní opery se vrátí i v novém roce, ještě před tím ale oslaví 40. narozeniny v české O2 areně. „Posledně jsme oslovili nové publikum, které jsme neměli šanci naplno vtáhnout do víru kultury,“ přibližuje v Osobnosti Plus basbarytonista Plachetka.Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Popis podcastu
Hosté ze všech možných oborů. Rozhovory do hloubky i s lehkostí.
Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechno z tématu Rozhovory můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .